Dizajn OS X Yosemite proti Mavericks !

0

Nový dizajajn operačného systému OS X Yosemite je pekným osviežením pre všetky počítače MAC, ako však vyzerá  porovnanie so starým OS X Mavericks?

WWDC 2014

Od poslednej konferencie Apple WWDC 2014 sa náš web intenzívne zaujímal o novinky, ktoré spoločnosť predstavila. Sústredili sme sa však najmä na iOS 8 a na OS X Yosemite sme akosi pozabudli. Dnes chceme chybu napraviť, a tak vám prinášame prehľad zmien, za ktoré môže jednoznačne dizajn aj v tomto novom operačnom systéme.

Nový dizajn

Nový systém prevzal štýl iOS 7-8 a s ním aj jeho pestrejšiu a výraznejšiu farebnosť. Jednoznačne ide o veľmi sviežu zmenu, preto predpokladáme, že aj tí používatelia, ktorým sa na prvý pohľad nepáčil, si k nemu ľahko nájdu cestu. Iste si naň veľmi rýchlo zvyknú a s odstupom času sa im už predchádzajúci  „Mavericks“ bude zdať zastaraný. Veď stačí si napríklad spomenúť len na prechod iOS 6 na iOS 7. Aj vtedy mali mnohí k novému dizajnu výhrady, avšak v krátkej dobe sa stal vo všeobecnosti obľúbenejším ako starý. Veď uznajte sami, že sa na Apple výrobky hodia skôr pestré farby ako klasická solídna nuda.

Porovnanie si môžete pozrieť na aj na týchto fotografiách.

comparedfolder menu Untitled-642x222

 

zdroje: www.muj-ipad.cz

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk