Apple vydalo iTunes 11.3.1

0

Apple dnes predstavil aktualizáciu svojho iTunes a to verziu 11.3.1. Tá má za úlohu opraviť dve chyby, týkajúce sa  Podcastov.

2 Chyby

Nová aktualizácia ma za úlohu opraviť dve chyby, ktoré sa vyskytovali v staršej verzií. Chyby sa týkajú Podcastov, kedy pri prechádzaní ich zoznamu doposiaľ už stiahnutých epizód, zamrzla celá aplikácia. Druhou chybou bolo zastavovanie prebiehajúcich, automatických aktualizácií podcastov.

Update

Nový update prichádza približne mesiac po tom, čo nám Apple predstavilo 11.3. V ňom sa nám objavila nová sekcia iTunes Extras. Teda nový, dodatočný obsah pre HD filmy. Update 11.3.1 nájdete v sekcií aktualizácií v Mac AppStore alebo na stránkach Apple iTunes.

itunes_11_3_1

Update iTunes 11.3.1 – svetapple.sk

 

 

 

 

zdroj: www.macrummors.com,www.muj-ipad.cz

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk