Ako si poradí iPhone na videu so zubnou pastou s prekvapivým koncom?

0

YouTube opäť nesklamal a neustále pribúdajú videá s novými iPhonmi buď ako testy na pády alebo tie, ktoré nie sú tak na každodennom poriadku. V nasledujúcom videu si môžeš pozrieť to, ako iPhone zvládne boj so zubnou pastou, no hlavne pozeraj do konca.

Ako si poradí iPhone na videu so zubnou pastou s prekvapivým koncom?

Aj ty si si už neraz pri mnohých videách povedal, že toho iPhonu je škoda a radšej ho mohli dať tebe? Nuž, ja si to hovorím stále, aj keď iPhone mám, no mať ich pár navyše do zásoby nie je na zahodenie.

Tí, ktorí takéto videá točia buď na to majú alebo ho dostanú od rôznych sponzorov a tak s ním môžu robiť čokoľvek. Neraz sme sa už presvedčili o tom, že šialené videá dokážu vždy prekvapiť, napríklad tak, ako to bolo v nedávnom článku, kde sme mohli vidieť súboj iPhonu s rozžeraveným zlatom.

V dnešnom videu však môžeš vidieť, či iPhonu dokáže nejakým spôsobom ublížiť klasická zubná pasta. Aby toho nebolo málo, táto dvojica spolu strávila noc v mrazničke a na druhý deň ich autor videa rýchlo rozmrazil. Ak si predpokladal, že pasta je neškodná pozri si video až do konca. Práve koniec ťa presvedčí o tom, že to vlastne nebol súboj s pastou ale s niečím iným.

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.