Apple Music už má svoju prvú reklamu!

0
Apple Music - svetapple.sk

Spoločnosť Apple včera predstavila novú hudobnú službu Apple Music, vďaka ktorej budeš môcť počúvať za mesačný poplatok 10 dolárov takmer všetku hudbu, ktorá sa v súčasnosti nachádza v iTunes Music Store. Samozrejme, predstavenie takej služby musí mať za sebou aj dobrú reklamu a tá, ako to už býva zvykom v prípade Apple, už  prišla!

Apple Music reklama

Apple nám ukázalo novú reklamu na svoju službu Apple Music ešte počas včerajšej Keynote, kedy nás všetkých naozaj milo prekvapila s prídavkom „One More Thing…“. Apple opäť zameralo svoj spot na emócie a tentokrát aj emócie, spojené s citom pre hudbu. Všetko to začína ešte v roku 1888, kedy si nemecký herec Emil Berliner púšťa historicky prvý gramofón, ktorý zostrojil.

Reklama ďalej postupne prechádza do súčasnosti cez rôzne obdobia minulého storočia. Nakoniec to samozrejme skončí v 21. storočí a spoločnosťou Apple, ktorá tu ukáže niekoľko svojich legendárnych iPodov či nový iPhone. V reklame však môžme vidieť aj iné produkty, ako napríklad Mac, Apple Watch a samozrejme logá spoločnsoti Beats, vďaka ktorej pravdepodobne celé Apple Music môže fungovať. Čo povieš na túto podľa nás naozaj vydarenú reklamu?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk