Apple Watch si budete môcť kúpiť len cez internet!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple už zajtra spustí predobjednávky na svoje hodinky Apple Watch. Toto zariadenie je svojim spôsobom úplne niekde inde ako jeho konkurenti, a tak je jasné, že oň bude aj obrovský záujem. Dokonca má byť až taký, že dopyt prevýši ponuku, a tak je jasné, že svoj model si budete musieť predobjednať čo najskôr. Dokonca si hodinky ani nekúpite v kamennom Apple Store!

Len internetové predobjednávky!

Spoločnosť Apple sa rozhodla, že na nové hodinky Apple Watch nebudete musieť vystávať nekonečné fronty, podobne, ako je to v prípade nových iPhonov. Apple Watch sú predsa len produktom, pri ktorom je nutná profesionálna starostlivosť a tak si ich pohodlne objednáte cez internet s tým, že k vám vaše zariadenie dorazí už 24. apríla. Hodinky si budete môcť vyskúšať už zajtra, rovnako si ich budete môcť aj objednať. Podľa Apple pôjde len o dočasné riešenie a neskôr by sa mali dať hodinky kúpiť aj v obchodoch.

Tento krok sa nám zdá ako veľmi logický, vzhľadom na to, že k hodinkám dostanete aj individuálny prístup. Navyše, pokiaľ by ste si chceli kúpiť Apple Watch Edition v najdrahšom vyhotovení a vaša platba by mala prebehnúť v hotovosti, určite by vám nebolo príjemné stáť niekoľko hodín vo fronte spolu so sumou približne 18 000€ v kufríku.

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

Zdroj: cultofmac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk