Apple zaháji výrobu hodiniek Apple Watch už v januári!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Apple na tohtoročnej konferencií predstavilo okrem úplne nových iPhonov s väčšími displejmi aj nové hodinky, ktoré nazvalo Apple Watch. Tieto hodinky sa však ešte nedostali do výroby. Apple naplánovalo predaje začiatkom roka 2015. My už dnes vieme, že masová výroba začne pravdepodobne v januári!

Výroba v Januári

Aj napriek tomu, že Apple predstavilo svoj úplne nový produkt, zatiaľ sa nedostal do výroby. V dnešných dňoch už pravdepodobne v Coupertine začínajú dávať dokopy podklady pre masovú výrobu hodiniek, ktorá by mala začať v januári budúceho roka. Apple chce totiž nové hodinky začať predávať s najväčšou pravdepodobnosťou vo februári, kedy je aj sviatok svätého Valentína. Naznačilo to hneď niekoľkokrát počas prezentácie, kde ukázalo na displeji Apple Watch srdiečka, ktoré sú s týmto sviatkom úzko spojené!

Apple-2014-Watch-11-630x419

Výroba nových hodiniek začne v januári – svetapple.sk

Výrobca je Quanta Computers

To o čom sa už dlhšiu dobu špekulovalo sa nakoniec predsa len potvrdilo. Výrobcom nových Jablkových hodiniek bude Quanta Computers, a teda spoločnosť, ktorej unikli fotografie, zachytávajúce šasi hodiniek len jeden deň pred ich oficiálnym predstavením. Táto spoločnosť bude jediným výrobcom Apple Watch, pričom sa zaviazala Jablkovej spoločnosti, že nebude vyrábať hodinky pre žiadne iné konkurenčné spoločnosti. Komponenty pre hodinky bude dodávať  spoločnosť Inventec.

apple-watch-pictures010

Quanta Computers bude vyrábať Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk