BBC odvysiela film o zlých pracovných podmienkach v Apple

0
BBC - svetapple.sk

Aj napriek tomu, že spoločnosť Apple môže vyzerať úplne čisto, všetci vieme, že až taká čistá nie je a niekedy sa prejaví jej arogantné správanie, poprípade nedodržanie istých sľubov, ako napríklad náprava zlých pracovných podmienok vo fabrikách v Číne, kde sa vyrába iPhone 6/6 Plus. Jednoducho, každý máme nejaké chyby a to si všimla aj televízia BBC, ktorá nahliadla priamo do čínskych tovární a rozhodla sa o zlom stave natočiť dokument. Tento dokument by sa mal na svetlo sveta dostať už počas budúceho týždňa!

„Apple’s Broken Promises“

V preklade nedodržané sľuby Apple, práve takto by sa mal nazývať nový dokument, ktorý odvysiela televízia BBC už počas budúceho týždňa. Celý dokument bude súčasťou série Panorama, v ktorej sa Richard Bilton pozrie na katastrofálne podmienky v čínskych továrňach a na prácu v indonézskych baniach. Cieľom dokumentu je samozrejme poukázať na týchto ťažko pracujúcich ľudí, ktorým život sťažujú aj zlé pracovné podmienky. Celý film by mal byť odvysielaný už vo štvrtok o 19:00 hodine miestneho času, avšak ako iste predpokladáte, dostupný bude len pre Britov. Je však jasné, že nebude trvať príliš dlho, kým sa dostane aj na YouTube, a tak si ho budeme môcť pozrieť naozaj všetci. Čo si o zlých pracovných podmienkach v továrňach, kde sa vyrábajú iPhony myslíte vy?

Richard Bilton - svetapple.sk

Richard Bilton – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk