Scoopertino: Apple spustil Tattoo Redesign Program

0
Apple Watch Tattoo Redisgn - svetapple.sk

Pamätáš si ešte na dve mesiace staré správy o tom, že hodinky Apple Watch nefungovali ľuďom, ktorí mali na svojej ruke tetovanie, poprípade podávali zlé informácie o tlaku krvi? No, zdá sa, že Apple tento problém vyriešilo naozaj originálnym a svojským spôsobom. Spustilo totiž Apple Tattoo Redesign program, ktorý by mal upraviť tetovania tak, aby sa dali používať s hodinkami Apple Watch.

„Užívatelia dostanú to najlepšie z oboch svetov. Skvelé tetovanie a skvelé hodinky“

Zmluva

Spoločnsoť Apple uzavrela zmluvu z veľkým množstvom tetovacích štúdií, ktoré ti budú vedieť opraviť tetovanie tak, aby bolo „friendly“ aj s hodinkami Apple Watch. Stačí, ak zájdeš na stránku Apple.com/tattoo a dohodneš si stretnutie s daným Tattoo genius expertom, ktorý sa pokúsi dať tetovanie na tvojej ruke do takého stavu aby sa dalo používať aj s hodinkami Apple Watch. Všetko to vlastne funguje tak, že ti z ruky zmizne časť tetovania, ktorá presne ohraničuje Apple Watch aj s náramkom.

apple watch-Svetapple.sk

apple watch-Svetapple.sk

Apple ti dokonca dá aj odškodné a to bude v prípade, že si dáš odstrániť veľkosť 38 mm Apple Watch 75 $ a v prípade väčšieho modelu 100 $. Všetko samozrejme pomocou iTunes Gift Card. Okrem iného, spoločnosť Apple dnes predstavila aj istú kolekciu tetovaní, ktoré navrhla v spolupráci z celosvetovými tatérmi. Jej názov sa nesie „made for Apple Watch“ a je samozrejme navrhnutá tak, aby bola kompatibilná aj s danými hodinkami.

Ako hovorí aj sám Johny Ive, ktorý vystupuje na sprievodnom videu, každé tetovanie je naozaj ultra tenké a tvoju váhu zvýši len minimálne. K dispozícii je hneď niekoľko naozaj pestrých kolekcií a v prípade, že máš Apple Watch alebo Apple Watch Edition, si z nich môžeš vybrať úplne zadarmo. Ak máš však Apple Watch Sport, priplatíš si ešte 100 $.

Apple Watch Tattoo Redisgn - svetapple.sk

Apple Watch Tattoo Redisgn – svetapple.sk

Na záver by bolo asi vhodné dodať, že scoopertino je čisto sataristický server, ktorého správy sa nezakladajú na skutočnosti. Avšak podobný článok určite pobavil! 🙂

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk