Tim Cook a zamestnanci z Apple pomáhali!

0
Tim-Cook-pomáhal---titulná-fotografia---SvetApple

Tim Cook je veľmi moderný generálny riaditeľ. Okrem toho, že vytvára svojej spoločnosti dobré meno formou fantastických produktov a zariadení, dokáže urobiť „reklamu“ aj formou iných aktivít, ako napríklad finančnou pomocou, zbierkou, charitou, či najnovšie vlastnými rukami.

Tim Cook a zamestnanci

Apple nie je len o fantastických produktoch a elektronických zariadeniach, ktoré máme po ruke každý deň, je to aj o fantastických ľuďoch, ktorí sa snažia istou formou pomáhať tým, čo to najviac potrebujú. Práve preto sme sa už dávnejšie mohli stretnúť napríklad s mnohými charitami či podobnými akciami, ktoré darujú milióny dolárov presne na miesta, kde sú najviac potrebné bez toho, aby peniaze skončili vo vrecku niekoho, u koho by skončiť nemali. Najnovšie sa rozhodol Tim Cook a desiatky zamestnancov jeho spoločnosti pomôcť škole Santee Elementary v San Jose v Kalifornii s rekonštrukciou a drobnými úpravami.

Nebolo to ale také jednoduché, oprava školy pripadala na štátny sviatok, ktorý bol včera v USA a nazýva sa ako deň Martina Luther Kinga. Tim Cook sa priamo podieľal na rekonštrukcií, nebolo to teda formou finančnej dotácie ale priamo priložením ruky k dielu, čo sa veľmi cení, najmä ak ti s opravou dosiek pomáha sám generálny riaditeľ spoločnosti Apple. O všetok tento zážitok sa Tim podelil na svojom Twitter účte a pokiaľ si človek lepšie všimne fotku s vŕtačkou, uvidí, že Tim Cook používa iPhone 6S Plus. Apple je okrem iného zapojené aj v iniciatíve Barracka Obamu, ktorá má za cieľ sprístupniť vysokorýchlostný interent pre 99% študentov v USA. Tento cieľ sa má naplniť vďaka dotácií do roku 2018.

Snímka obrazovky 2016-01-19 o 7.58.46

Zdroj: appleinsider.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk