5 zaujímavých aplikácií pre iOS, ktoré sú dnes zdarma

0
app store-svettaple.sk

V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. iDatabase

Zaujímavá a zároveň užitočná aplikácia, vďaka ktorej budete mať všetky potrebné informácie vždy po ruke. Aplikácia totiž dokáže disponovať veľým množstvom údajov z vašich sociálnych sietí, dokumentov, mailov a iných zdrojov.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: iDatabase – Apimac

Pôvodná cena: 1,99$

2. Neon Backgrounds & Wallpapers

Aj dnes sa v našom zozname nachádza aplikácia, ktorá obsahuje veľmi veľké množstvo wallpaperov. Táto konkrétne obsahuje rôzny tapety s neónovým motívom, ktoré môžu vytvárať zaujímavé obrazce.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Neon Backgrounds & Wallpapers – Rise Up Labs

Pôvodná cena: 0,99$

3. Fresh Air

Veľmi krásna aplikácia, pomocou, ktorej si dokážete zistiť aktuálne počasie. Aplikácia sama o sebe disponuje veľmi jednoduchým ovládaním. Má skutočne krásny dizajn, ktorý sa aj vám bude určite veľmi páčiť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Fresh Air – Beautiful, personalized weather – Backcountry Studios LLC

Pôvodná cena: 3,99$

4. Footpath Route Planner

Pomocou tejto aplikácie, ktorá je určená pre aktívnych ľudí sa pozriete vždy na tie najlepšie miesta. Stačí ak na mape nakreslíte približný tvar vašej túry a aplikácia vám sama vyhľadá všetky zaujímavé body na nej.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Footpath Route Planner – Running / Cycling / Walking Maps – Eric Wolfe

Pôvodná cena: 0,99$

5. Earth 3D

Vďaka tejto zaujímavej aplikácii budete môcť precestovať celý svet z pohodlia vášho domova. Aplikácia totiž obsahuje 3D budovy, pamätníky a zaujímavé miesta zo všetkých kútov sveta.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Amazing Earth 3D: 400 Wonders of the World – Alex Rastorgouev

Pôvodná cena: 1,99$

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk