Facebook prichádza s podporou 3D Touch!

0

Facebook je inovatívna sociálna sieť, ktorá je okrem iného najrozšírenejšia na svete. Práve preto nesmie zaostávať v nijakom smere a využívať všetko to, čo jej ponúkajú platformy, na ktorých stavia svoju aplikáciu. Dnes Facebook vydal 42. verziu svojej aplikácie pre iOS a prináša podporu 3D Touch na iPhone 6S a iPhone 6S Plus!

Podpora 3D Touch

Facebook po novom prichádza s podporou 3D Touch technológie, ktorú Apple zakomponovalo do iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus. Umožňuje rýchly prechod do určitých funkcií aplikácie aj keď v samotnej aplikácií zatiaľ 3D Touch nenašiel uplatnenie tak, ako napríklad na Instagrame, ktorý by svojim spracovaním a podporou 3D Touch mohol ísť príkladom ostatným aplikáciam. Z domovskej plochy teda Facebook umožňuje urýchlene odfotiť fotografiu, vybrať ju z galérie či napísať status. Čoskoro by sme sa mohli dočkať ešte 4. funkcie, nakoľko ich Apple dovoľuje 4 a Facebook využil len 3.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk