Goat Simulator vyšiel na iOS!

0

Už dávnejšie sme avizovali, že autori jednej z najšialenejších hier vôbec Goat Simulator sa rozhodli, že ju ponúknu aj pre naše milované iOS zariadenia. Už dnes si ju teda môžte zakúpiť!

Absolútny blázninec!

Táto hra sa hádam ani ináč opísať nedá. Je to jednoduché. Rovnako ako Real Racing  či iné závodné simulátory, v ktorých ovládate autá je aj táto šialená soundboxová hra plnohodnotným simulátorom. Tu však nemáte v hlavnej úlohe auto ale len kozu čo vlastne aj naznačil samotný názov hry. Ten, kto ju vymyslel mal pravdepodobne naozaj veľkú fantáziu, pretože si ju obľúbil celý svet a hra zožala nevídaný, neočakávaný a hlavne nepochopiteľný úspech!

Goat Simulator si môžte stiahnuť tu!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk