5,5″ iPhone 6 ponesie názov „Plus“

0

Jeden z najlepšie informovaných serverov, čo sa Apple týka, Macotakara, nám tento rok neponúkol takmer žiadne informácie, týkajúce sa nového iPhonu, či iných produktov. Dnes, deň pred predstavením novej generácie Jablkového smartfónu sa objavila informácia, že väčšia 5,5″ verzia ponesie označenie iPhone 6 Plus.

iPhone 6 „Plus“

Doposiaľ známe názvy oboch nový iPhonov platili pre 4,7″ verziu klasicky „iPhone 6″ a pre 5,5″ iPhone 6L“. Dnes však server Macotakara, ktorý patrí medzi tie najlepšie informované vôbec, prezradil, že nastala zmena. Nový väčší iPhone, ktorý je už v podstate skôr phabletom ako smartfónom, má niesť názov „iPhone 6 Plus“. Pokiaľ sa tak bude volať, chce nám tým Jablková spoločnosť niečo naznačiť?

iPhone-6-3D-051

iPhone 6 Plus má ponúknuť aj obrovskú kapacitu batérie, 2915 mAh – svetapple.sk

Čo by malo znamenať „Plus“

Aj napriek tomu, že nový iPhone ešte ani nebol predstavený a v podstate ani naisto nevieme, či vôbec bude predstavená jeho 5,5″ verzia, už vieme, ako sa pravdepodobne bude volať. Prečo však Jablková spoločnosť označí svoj vrcholný model ako „iPhone 6 Plus? Začneme hneď od začiatku! Prvou vecou by mal byť displej alebo lepšie povedané jeho sklíčko, ktoré by malo ponúknuť zafír. Druhou veľkou výhodou 5,5“ iPhonu je veľkosť jeho displeja. Posledným zatiaľ známym rozdielom, ktorý by mal obe verzie odlíšiť, by mala byť optická stabilizácia obrazu. Všetko však uvidíme už zajtra, preto netreba nič predbiehať!

iPhone-6-3D-00

Väčší iPhone by mal byť o niečo lepší ako jeho menší braček – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk