Na iOS 10.3.3 sa už nevrátiš!

0

Mnohí používatelia po celom svete sa neustále sťažujú na to, aké je iOS 11 nevyledené a aké zbytočné problémy so systémom neustále majú. My tomu samozrejme rozumieme a sami vidíme, že niektoré veci ako keby Apple zabudlo do systému pridať, prípadne ich omylom odstránilo. Rovnako pociťujeme rôzne chyby ako celkové spomalenie systému a podobne. Dnes prišla ďalšia rana. Apple prestalo podpisovať iOS 10.3.3. Ak si sa chcel teda vrátiť späť na iOS 10, už je neskoro a nepôjde to!

Už je neskoro

Je to žiaľ pravda ale takto je to každý rok. Apple prestal podpisovať iOS 10.3.3, čo znamená len jedno. Pokiaľ si bol vrcholne nespokojný s iOS 11 a systém sa ti celkovo nepáčil, už nie je cesty späť a jediné čo ti snáď pomôže je aktualizácia. iOS 10.3.3 bol omnoho stabilnejší operačný systém a malo to aj obrovský vplyv na výdrž batérie. Rozdiely sú v tomto prípade priepastné. Ak si sa zatiaľ nerozhodol prejsť na iOS 11 a chceš tak urobiť po posledných dvoch aktualizáciách nového systému, stále ti to neodporúčame. Apple síce opravil niekoľko chýb ale väčšina tých najhorších stále pretrváva.

Používatelia novších iPhonov možno až tak netrpia ale dotýka sa to predovšetkým tých, ktorý majú ešte napríklad iPhone 6. Tu sa ukázal iOS 11 ako veľmi nestabilný systém. Uvidíme, ako bude Apple pracovať na jeho vylepšovaní. Ak si sa chcel a nestihol vrátiť späť, budeme ťa informovať na našom webe. Ak sa ešte len chystáš na iOS 11 a máš staršie zariadenie, odporúčame s tým chvíľu počkať.

iOS 11 - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk