iPhone 8 – dizajn a nabíjanie!

0

Apple predstaví tento rok svoj nový iPhone 8 už tento rok a celý svet už dnes netrpezlivo čaká na jeho septembrové odhalenie. Háčik je ale v tom, že už unikli nejaké tie informácie ohľadom tejto novinky, no čo je horšie, unikli aj obrázky a schémy, vďaka čomu už teraz máme akú takú predstavu o tom, čo nás vlastne bude čakať. Pozri si video, ktoré zhŕňa uniknutý dizajn a tiež spôsob bezdrôtového nabíjania!

iPhone 8

Na internete je veľmi veľa videí, ktoré sa zaoberajú práve týmto zariadením, avšak len niekoľko z nich je tak prepracovaných, že ich môžme zdielať aj my. V tomto konkrétnom videu sa nachádzajú aj perfektné rendery tohto zariadenia. Náš subjektívny názor je, že pokiaľ by mal iPhone vyzerať tak ako na videu, prípadne by sa mal s videom zhodovať v niektorých dizajnových bodoch, určite by nevyzeral zle. Okrem tohto všetkého sa vo videu rieši aj bezdrôtové nabíjanie.

Samozrejme, nevieme akým spôsobom ho chce Apple nakoniec riešiť, aj keď vieme skoro naisto, že iPhone 8 túto technológiu prinesie. V kuloároch sa ale už dlhšiu dobu šepká, že bezdrôtové nabíjanie bude zabezpečené pomocou Smart konektoru, ktorý má byť rovnaký, ako v iPade Pro.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk