Spigen ukázal iPhone 6S Rose Gold

0

Na svete je veľmi veľa výrobcov obalov, ktorý už dlhé roky dodávajú príslušenstvo pre jablkové iPhony či iPady ale len veľmi málo ich je tak známych ako výrobca Spigen. Spigen nám už neraz dopredu prezradil, ako bude vyzerať najnovší iPhone či Samsung Galaxy, vďaka jeho obalom a renderom týchto zariadení. Dnes zverejnil fotografie, kde ukazuje obaly určené pre iPhone 6S vo farbe Rose Gold!

Spigen a kryty

Nové kryty spoločnosti Spigen ukazujú, že Apple zrejme predstaví úplne nový iPhone aj vo farbe Rose Gold, minimálne taký kryt má výrobca v ponuke a tak môžme predpokladať, že takúto farbu spoločnosť predstaví už o pár dní na medial evente. Výrobcovia, ktorí sú takí veľkí ako Spigen musia mať veľmi dobré zdroje v spoločnosti Apple aby vedeli dopredu vyrobiť kryty, ktoré budú môcť distribuovať už v deň zahájenia predaja iPhonu 6S (či dokonca ešte pred tým).

Na druhú stranu sa však môžme zamyslieť aj z druhej strany. Pokiaľ bude iPhone 6S rovnaký ako iPhone 6, čo by asi z 98% mal byť, tak potom Spigen zmenou farby pri jednom z obalov nič nestratí. Možno minimálne finančné straty v spoločnosti pocítia ale ak by Apple predstavilo Rose Gold iPhone 6S, tak by pocítili naopak zisky, keďže sú na toto zariadenie pripravení dopredu.

iPhone 6s Spigen

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk