Will Smith a Jimmy Fallon rapujú s iPadom!

0
Fallon a Smith - svetapple.sk

V Amerike je normálne úplne všetko, o čom sa určite presvedčíte aj v následujúcom videu, v ktorom účinkuje Jimmy Fallon (v jeho vlastnej show), no a ako jeho hosť Will Smith, ktorého môžme poznať z rôznych úspešných filmov ako „Muži v Čiernom“ alebo „Ja, legenda“. Pokiaľ k tejto dvojici pridáte jeden iPad Air, získate skvelé hudobné duo!

Poriadne to roztočili!

O tom, že sa za pomoci vášho iPadu dá tvoriť aj skvelá hudba sme vás už niekoľkokrát informovali. Túto možnosť využila aj dvojica Jimmy Fallon a Will Smith, ktorí vo večernej talk-show Tonight Show Starring Jimmy Fallon ukázali, že okrem herectva či moderovania im ide aj tvorba hudby. Jimmy Fallon totiž v istej časti show vytiahol spod svojho stola čierny iPad Air a zapol aplikáciu Loopy (Loopy HD – A Tasty Pixel), ktorá umožňuje nahrávanie rôznych zvukových stôp a ich následné vzájomné spájanie. Vďaka tomuto sa im za pomoci zvukov, ktoré sami vytvorili, podarilo vytvoriť slušný Beatbox skladby  It Takes Two“ od Roba Basa & DJ E-Z Rocka. 

O tom, či im aj hudobný žáner sadol rovnako dobre ako ten herecký či moderátorský už posúďte sami. Jedno je však isté, tejto dvojici sa podarilo urobiť na javisku ozajstnú show a to všetko za pomoci iPadu!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk