Dočkáme sa nového Macu mini už o mesiac?

0
Mac mini - svetapple.sk

Apple ponúka na výber naozaj zo široké spektrum počítačov s označením „Mac“. jedným z nich je napríklad aj Mac mini, ktorý bol naposledy updatovaný pred doma rokmi a na svete má množstvo fanúšikov, ktorí by chceli opäť novú verziu. Otázne však je, kedy sa táto nová verzia objaví!

Pravdepodobne už o mesiac!

Aj napriek tomu, že niektorí používatelia a fanúšikovia Apple môžu mať pocit, že na ich veľmi obľúbený Mac mini sa zabudlo, určite tomu tak nie je a Apple už dlhodobo pracuje na jeho nástupcovi. Jedna výhoda, čo sa týka oddelenia Macov pri jablkovej spoločnosti je tá, že na rozdiel od iPadov či iPhonov, o nich pred ich oficiálnym uvedením na trh prakticky nič nevieme. Momentálne však vieme, že Apple chystá ďalšiu konferenciu už približne za mesiac a uvidíme na nej nové iPady poprípade oficiálnu verziu operačného systému OS X Yosemite. Je však dosť možné, že, ako to pri Apple býva zvykom, pripraví pre nás aj prekvapenie podobne ako pri Apple Watch. Tým prekvapením by mohol byť iPad Pro, ktorý by ponúkal až 12,9″ displej alebo nová generácia Macu mini s procesormi Intel Broadwell.

apple-12q4-mac-mini-front-lg

Nový Mac tu bude možno už za mesiac – svetapple.sk

Predaj pravdepodobne až v roku 2015

Aj napriek tomu, že bude nový Mac mini predstavený pravdepodobne ešte v októbri či novembri tohto roka, neznamená to, že sa začne predávať už pred Vianocami. Intel má totiž problémy s dodávkou svojich nových procesorov s architektúrou Broadwell, ktoré sú v podstate ideálnymi pre toto zariadenie. Je teda možné, že prvé Mac mini bude možné zakúpiť niekedy na začiatku možno v polovici budúceho roka!

stiahnuť (3)

Predaj začne až 2015 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk