Apple pozmenilo logo na všetkých svojich Apple Store

0
earth day 2015- Svetapple.sk

Keďže dnes sa po celom svete slávi Medzinárodný deň Zeme, Apple tak trochu pozmeniol vzhľad svojho loga na kamenných obchodoch Apple Store. V poslednej dobe čoraz častejšie počúvame o tom, ako Apple myslí ekologicky a že všetky jeho súčasné kroky sú v súlade s prírodou.

Zelený Apple

Len nedávno sa Apple pochválilo na svojich stránkach svojou novou slnečnou elektrárňou a lesom, ktorý má rozlohu väčšiu ako San Francisco. Jedno nemôže Apple nikto odoprieť. Je to totiž spoločnosť, ktorá vyrába jedny z najekologickejších zariadení vôbec. A práve na to sa tak trochu rozhodlo Apple dnes pri dni Zeme upozorniť. Apple totiž pozmenilo farbu lístku na svojom logu na zelenú. Takéto logo dnes môžeme videť po celom svete na všetkých kamenných predajniach. Kalifornská spoločnosť však vo svojich ekologických aktivitách určite nechce prestať a preto by sme sa ešte v tomto roku mohli dočkať ďalších ekologických videí, ktoré istým spôsobom vyzývajú jej fanúšikov k tomu, aby si vážili prírodu a ochraňovali ju.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk