Project Zero alebo lepšie povedané Samsung Galaxy S6

0

Samsung je jedna zo spoločností, ktorá je naozaj schopná konkurovať Apple. Preto sa rozhodla, že už skončí s klasickými „Galaxy S“ a vytvorí niečo poriadne. V Južnej Kórei teda zahodili všetky predošlé zariadenia, chytili ceruzu a papier a rozhodli sa, že nová S6 bude vytvorená úplne od nuly. Naznačuje to aj samotný názov projektu!

Kľúčový model

Každý kto pozná Samsung určite vie, že Galaxy S je jeho najkľúčovejší model a zároveň najväčší konkurent pre iPhone 6. Práve preto sa to rozhodla spoločnosť urobiť ináč ako pri posledných piatich generáciách, zahodila všetko to, čo kedy vytvorila a rozhodla sa, že nový Samsung Galaxy S6 bude vyrobený naozaj od nuly. Dokonca nám v Samsungu sľubujú, že to bude naozaj „masaker“. Uvidíme teda či Samsung splní, to čo nám sľúbil alebo bude Galaxy S6 len ďalšia plastová škatuľka, ktorej sa na bokoch objavili kovové rámčeky. Všetko, čo sa bude okolo Samsungu Galaxy S6 objavovať budeme samozrejme podrobne sledovať a zároveň vám prinášať nové informácie!

s66

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk