Prvý selfie telefón od Sony!

0

V poslednej dobe nastal obrovsky ošiaľ so selfie fotografiami. To si zjavne uvedomili aj v spoločnosti Sony a predstavili  prvý selfie orientovaný telefón Xperia C3!

Fotoaparát z iPhone!

Práve Sony je spoločnosť, ktorá stoji za dokonalými fotoaparátmi, nachádzajúcimi sa v nových iPhonoch. O tom, že ide o jedny z najlepších na trhu, hádam niet pochýb, a tak ich využije aj táto spoločnosť vo svojom prvom smartfóne, orientovanom na selfie fotografie. Fotoaparát sa bude nachádzať na prednej strane telefónu pre dokonalejšie zábery. Zatiaľ nie je známe či rozlíšenie bude 5 alebo 8 megapixelov, určite však vieme to, že ide o ten istý čip, aký používa iPhone, a tak isto sa na prednej strane bude nachádzať aj led dióda, ktorá zvýši kvalitu fotiek v šere či absolútnej tme. Rovnaký fotoaparát sa však má nachádzať aj na zadnej strane telefónu.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk