Sony si robí srandu z batérie nového iPhone 6S

0
titulná fotka - SvetApple.sk

Všetci výrobcovia pri predstavovaní nových smartfónov a tabletov vyzdvihujú ich najlepšie schopnosti a nové funkcie. Rovnako to tak bolo aj pri včerajšom Apple Keynote, kde bol okrem iného predstavený nový iPhone 6S. V Sony však našli slabé miesto smartfónu iPhone 6S a rozhodli sa naň poukázať vtipným príspevkom na sociálnej sieti Twitter.

Kapacita a výdrž

iPhone 6S má mať podľa všetkých dostupných informácií batériu s menšiu kapacitu batérie (1 715 mAh) ako predošlá generácia iPhone 6 (1 810 mAh)! To je dosť šokujúce, dovolím si povedať až krok vzad. Napriek tomu však Apple hovorí o rovnakej výdrži batérie na jedno nabitie. Tá by mala byť 12 hodín nepretržitého surfovania na webe alebo 24 hodín hovoru.

Znovu použitý motív pozvánky

Sony si takúto srandu spravilo v poradí druhý krát za posledný týždeň. “Vzali” pozvánku na Apple Keynote 2015 a vtipne ju využili v svoj prospech.  Na druhú stranu musíme uznať, že Sony si to môže dovoliť.  Batérie ktoré majú 2,700 mAh až 3,430 mAh v závislosti od modelu sú skoro samozrejmosťou a môžu pochváliť až dvojdňovou výdržou batérie….Dúfame že Apple v budúcom iPhone dosiahne aspoň takúto výdrž.

 

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk