AppStore bude zdražovať u nás aj v Česku!

0

Ak si sa tešil na nejaký pozitívny článok na dnes, tak tento to určite nebude. Týka sa obchodu AppStore a zdražovania, ktoré sa ťa pravdepodobne už o pár dní bude týkať tiež. Nielen teba, ale aj tvojich bratov Čechov, ktorí tiež spadajú do krajín, v ktorých Apple zvyšuje ceny. Prečo sa toto bude diať a o koľko sa zvýšia ceny sa dočítaš v následujúcich riadkoch.

AppStore a vyššie ceny v Európe

Mnohí Európania asi nebudú nadšení z následujúcej správy, ktorú v podstate máme čerstvo prebratú od spoločnosti Apple. Tá hovorí o tom, že v niektorých štátoch sa budú zvyšovať ceny v internetovom obchode AppStore na základe zmeny kurzu medzi eurom a dolárom. Ešte pred tým, ako si budeš myslieť, že máš pokazený deň ťa ale chceme upozorniť, že pôjde len o maličké navyšovanie a tvojej peňaženky sa skutočne príliš nedotkne, aj keď budeš kupovať veľmi drahú appku. Zvyšovalo sa len o pár centov a to určite nikoho nezabije.

Nové ceny v AppStore:

-FREE
-1.09€
-2.29€
-3.49€
-4.49€
-5.49€
-6.99€
-7.99€
-8.99€
-9.99€
-10.99€

Ako teda môžeš vidieť, ide len o drobné, ktoré asi v tvojej peňaženke chýbať nebudú. Nakoniec sa už len opýtame na tvoj názor, že ak sa zmení kurz opačným smerom, či pôjdu ceny naopak dole, pretože my si nič takéto nepamätáme a dôvod zmeny kurzu môže byť dosť dobrý na to, aby na nás Apple ešte viacej zarábalo (aj keď len takto „po centíkoch“).

Euro - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk