Apple Watch zmenia naše životy!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple ešte stále neuviedla na trh svoje inteligentné hodinky Apple Watch, ktoré boli predstavené ešte v septembri minulého roka. Počas konferencie Goldman Sachs odpovedal CEO spoločnosti Apple Tim Cook na otázku „Čím sa líšia Apple Watch od ostaných hodiniek?“, prirovnaním k iPodu!

Prirovnanie k iPodu

Tim Cook má špičkové vyjadrovacie schopnosti, čo sa nakoniec ukázalo aj pri odpovedi na rafinovanú otázku novinára. „Čím sa budú líšiť Apple Wach od ostatných inteligentných hodiniek na trhu?“.  Reakcia bola veľmi jasná a Apple Watch prirovnal k iPodu!

„Keď sme v roku 2001 predstavili iPod, nebol to prvý MP3 prehrávač na trhu. Bolo to však zariadenie, na ktorého používanie ste nepotrebovali „vysokú školu“ a navždy zmenilo počúvanie hudby z vášho vrecka“ Podľa CEO spoločnosti Apple je na trhu veľké množstvo zariadení, ktorým sa hovorí „inteligentné hodinky“, no tieto zariadenia si tento názov príliš nezaslúžia! Za všetko hovoria tieto slová „Nevidím zariadenie, ktoré by zmenilo pôsob, akým ľudia žijú svoje životy. V Apple je to náš ciel a chceme navždy zmeniť spôsob, akým žijete svoj život!“

Cook nakoniec dodal aj to, že nás prekvapí to, čo všetko budú Apple Watch schopné robiť a prekvapí nás široký rozsah ich možností. Taktiež povedal, že k dispozícií bude množstvo modelov s fantastickým vzhľadom, že Siri je veľmi inovatívný spôsob komunikácie, ktorú Apple Watch používajú, no a nakoniec zdôraznil aj novú službu Ping, ktorá vás jednoducho zdvihne zo stoličky pokiaľ dlho sedíte!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk