Detailné fotky Apple Campusu!

0
Apple Campus 2 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple stavia svoje nové sídlo a ako to už býva zvykom, opäť vám raz prinášame postup tejto stavby z pohľadu drona. Ten zachytil všetko v nádhernej 4K kvalite a ukazuje nám budúce parkovisko, vstupnú bránu, priestor budúceho divadla, či iné. Celé video je natočené s určitým časovým odstupom od toho posledného a tak opäť môžte vidieť novinky, ktoré predtým ešte nestáli. Bonusom sú aj nádherné fotografie!

Spaceship

Na posledných videách ani fotografiách doposiaľ nebolo vidno to, aká ultimátna budúca budova, do ktorej sa nasťahuje spoločnosť Apple, v skutočnosti bude. Nové sídlo je naozaj obrovské a pri jeho rozlohe ho spoznáte na prvý pohľad (z leteckého pohľadu). Dokonca máme pocit, že nad Coupertinom vyčnieva tak, že pokiaľ prižmúrite oči, pripomenie vám tlačidlo Home Button, ktoré nachádzame na naších iPhonoch či iPadoch. Je to jednoducho naozaj obrovská stavba a kvalitné fotografie jej dodávajú akýsi „šmrnc“. Nové sídlo má byť dokončené už na budúci rok, voči čomu môžu byť mnohí skeptickí. Avšak vzhľadom na to, ako ide postup práce si myslíme, že sa to spoločnosti Apple podarí bez väčších problémov naplniť. Čo si myslíte vy o novej budove spoločnosti Apple, Páči sa vám?

Apple Campus 2 - svetapple.sk

Apple Campus 2 – svetapple.sk

Apple Campus 2 - svetapple.sk

Apple Campus 2 – svetapple.sk

 

 

Zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk