Dôkaz o tom, že Apple pracuje na iWatch! alebo iTime?

0

Americký patentový úrad US Patent and Trademark Office zverejnil veľmi zaujímavý patent, ktorý si dala patentovať Jablková spoločnosť. Hovorí mu iTime.

iTime

Na internet sa dostal veľmi zaujímavý patent Apple na iTime. Zverejnil ho Americký patentový úrad a momentálne ide o najzaujímavejší dôkaz o tom, že Jablková spoločnosť na hodinkách naozaj pracuje prípadne pracovala. Okolo iWatch, alebo ak chcete iTime, je momentálne rúško tajomstva, keďže doposiaľ nie sú známe nijaké informácie ani dôkazy, že Apple na hodinkách naozaj pracuje.

iTime

Celý patent iTime – svetapple.sk

Oznamovací systém

Celé hodinky Apple popisuje ako dokonalý informačný systém prepojený s iPhonom, iPadom, iPodom Touch či Macom pomocou Bluetooth rozhrania. Hodinky by mali slúžiť najmä na to, aby upozornili používateľa na správy, či notifikácie pomocou vibrácií, zvuku či svetelného signálu. Ten môže následne pomocou nich odpovedať buď cez dotykový displej alebo cez aplikáciu Siri, ktorú majú obsahovať!

Apple-patent-iTime

iHome – svetapple.sk


Nie iWatch ale iTime

Celý patent Apple nazýva ako iTime. Pre novinárov je totiž viacej známy pod názvom iWatch, ktorý si dala Jablková spoločnosť taktiež patentovať. Podľa všetkých správ hodinky predstavia ešte tento rok. Nám teda nezostáva nič iné než len netrpezlivo čakať a dúfať, že Tim Cook už čoskoro vyjde na pódium a predstaví nám doposiaľ nepredstavený produkt.

iTime-Apple-patent

Na patente môžme vidieť akýsi náramok, z ktorého sa dá zariadenie odnímať – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk