Spoločnosť Apple otvorila svoj najväčší Apple Store, nachádza sa v Dubaji!

0

Spoločnosť Apple v súčasnosti otvára doslova jeden obchod za druhým. Len dva týždne dozadu sme ti písali o tom, ako otvorila svoj najväčší Apple Store v na svete, ktorý sa nachádza v Číne. Netrvalo ale dlho a máme tu ešte väčší obchod, ktorý dnes Apple otvorilo v Dubaji. Obchod je neuveriteľne veľký!

Najväčší Apple Store na svete!

Dubaj je miesto, kde si môže polícia nakúpiť tie najdrahšie vozidlá na svete len na to, aby zvýšila svoje renomé medzi miestnymi obyvateľmi a turistami. Apple na tomto mieste doteraz nemal otvorený ani jeden obchod. Po dnešnom dni tak už ale nie a spoločnsoť tu otvorila svoj najväčší obchod na svete, ktorý prekonáva aj ten, o ktorom sme ti písali prednedávnom. Jeho rozmery sú až 4645 metrov štvorcových. Obchod sa nachádza v nákupnom centre Mall of the Emirates. Pokiaľ ti pripomína nejaký obchod tak to určite nie je náhoda. Dizajn má pod palcom Jony Ive (šéf dizajnu Apple), ktorý navrhoval aj známy Apple Store v Bruseli!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk