Steve Jobs nebol taký zlý ako sa zdalo!

0
Steve Jobs - svetapple.sk

Na svet sa pomaly, ale isto začína dostávať druhý veľký životopisný film o Stevovi Jobsovi, ktorý bol inšpirovaný jeho oficiálnou biografiou, ktorú napísal Walter Isaacson. Táto kniha musela byť napísaná tak, aby ju pochopil každý a aby Jobsa vykreslila vo všetkých smeroch. Niektorí zamestnanci, osobní priatelia, či dokonca bývala Jobsova manželka však s biografiou celkom nesúhlasia a tvrdia, že film, ktorý je nakrútný podľa nej nebude pravdivý!

Tvrdý Steve

Aj napríklad v spomínanej knihe sme mohli vidieť veľa tmavých stránok Steva Jobsa, pri ktorých vedel byť na svojich zamestnancov skutočne zlý. Nešlo však o skutočné zlo a chuť tyranizovať svoje okolie, ale bol to skôr dôraz na perfekcionizmus a snaha vytvoriť to najlepšie, čo kedy svet zazrel. Práve preto majú zamestnanci Apple pomerne negatívne spomienky na samotného Jobsa, no ako sami tvrdia, práca v Apple ich mnohému naučila.

Apple sa rozhodlo ukázať, že Steve vedel byť ku svojim zamestnancom aj celkom milý. Nepotreboval si za každú cenu na každej osobe vybiť svoje vysoké ego a taktiež poznal všetky pravidlá slúšného správania. Následujúcu nahrávku zaslalo Apple televízií ABC a ide o taký „dôkaz,“ že Steve bol aj dobrý človek a netreba vykreslovať len jeho zlé, poprípade negatívne stránky. Len upozorňujeme, že na zhliadnutie videa je potrebné mať nainštalovaný flash player.


ABC Breaking News | Latest News Videos

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk