Steve Wozniak – „Apple by mňa ani Jobsa dnes už nezamestnal“!

0
Steve Wozniak - svetapple.sk

Spoločnosť Apple je v súčasnosti najhodnotnejšou na svete a jej hodnota stále rastie. Je to jednoducho fenomén súčasnosti, kedy sa podarilo urobiť z pomaly krachujúcej firmy doslova zázrak. Steve Wozniak, jeden z jej zakladateľov dnes prezradil, že pokiaľ by sa teraz on či Jobs hlásili o prácu, nikdy by ju nedostali!

Špičkový tím

Samozrejme hodnota spoločnosti Apple nenarástla zo dňa na deň. Všetci v nej museli naozaj tvrdo makať, aby sa to podarilo a to súvisí aj s prijímacími pohovormi. V spoločnosti pracujú tí najlepší inžinieri, technici či dizajnéri z celého sveta, čo sa podpisuje aj pod kvalitou služieb či výrobkov, ktoré Apple poskytuje. Prijímacie pohovory sú dokonca také náročné, že by cez ne v dnešnej dobe určite neprešiel Steve Wozniak a ani Steve Jobs.

Ani mňa a ani Steva by dnes Apple určite nezamestnal!” uviedol Wozniak v interview pre The Australian Financial Review.

Netreba to však chápať zle, Wozniak je vynikajúci inžinier a Jobs bol prvotriedny podnikateľ. Problém je však v tom, že napríklad Jobs nemá ukončené ani vysokoškolské vzdelanie a jednoducho by už nedokázal uspieť počas pohovorov. Vysokoškolské vzdelanie však nie je všetko a existuje ďalších X-Y vecí, ktoré by spôsobili neúspech počas pohovoru.

Steve Wozniak - svetapple.sk

Steve Wozniak – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk