Duet Display – nová aplikácia na zlepšenie produktivity!

0
Duet Dispaly - svtetapple.sk

Používate svoj Mac naozaj veľa a na váš iPad ste už v podstate zabudli, a tak sa vám len váľa na stole, bez toho aby ste ho vôbec použili? Práve na to je tu nová aplikácia Duet Display, ktorá vytvorí z vášho iPad externú obrazovku podobne ako napríklad Apple Thunderbolt a vy získate omnoho jednoduchšie a pohodlnejšie ovládanie vášho počítača, ktoré navyše zvýši aj vašu produktivitu!

Duet Display

Áno poviete si, „Takýchto aplikácií tu už bolo, tak čím je výnimočná?“. No, Duet Display je výnimočná už len sama o sebe. Totiž, táto aplikácia dokáže skvele využiť obrazovku vášho iPadu dokonca aj v retina rozlíšení na to, aby ste si vytvorili druhú, externú obrazovku, na ktorej sa samozrejme dá všetko ovládať aj dotykovo. Samotnej aplikácii pridáva na kvalite aj fakt, že ju vyvíjal bývalý zamestnanec  Apple, a tak vedel presne čo ľudia potrebujú! Sám dokonca tvrdí, že vďaka Duet Display sa vaša produktivita na Macu zefektívni až o 48% a navyše využijete aj vaše 700$ zariadenie, ktoré až tak nepoužívate. A čo prepojenie? No, samozrejme je k dispozícií cez klasickú Wi-Fi. To je však ako sme už zvyknutí pomerne neefektívne a obraz častokrát seká alebo je spomalený. Autor však vymyslel jednoduchý spôsob, ako tomuto problému predísť a na prepojenie využil jednoducho Lightning kábel, vďaka ktorému je prenos doslova bleskový. Táto užitočná aplikácia sa do Jablkového obchod AppStore dostane už v najbližších dňoch no pokiaľ ste zvedaví a chcete sa o nej dozvedieť ešte viac, prejdite na oficiálnu stránku www.duetdisplay.com, kde nájdete všetko, čo chcete vedieť!  A čo vy, vyskúšate Duet Display? 

Duet Display - svetapple.sk

Duet Display – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk