5 pozadí pre iPad mini od SvetApple! |15.6.2015|

0
Pozadie - SvetApple.sk

Ako už sme v minulom článku spomínali, postupne ti budeme vytvárať pozadia, ktoré sa podľa nás hodia pre tvoj iPhone či iPad! Je to preto, že v redakcii nášho magazínu sa nájdu ľudia, ktorí radi fotia, takže sme sa to rozhodli takto skombinovať. Pozadia budeme od budúceho článku prispôsobovať na zariadenia iPhone 5, iPhone 6 a iPhone 6+ a iPad mini 2 – Retina. Veríme, že budeš vedieť ako ich stiahnuť! Ak náhodou nie, stačí nás kontaktovať pomocou správy, na našej facebookovej stránke, prípadne na mail redakcia@svetapple.sk .Tak isto ak by si chcel pozadie práve na zariadenie ktoré nie je v našom “zozname” napíš nám!

1.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

2.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

3.

Pozadie - svetapple.sk

4.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

5.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

Tieto fotografie sú zatiaľ len od ľudí z našej redakcia ako som už spomínal, ale ak máš nejakú peknú fotku s ktorou by si sa chcel podeliť s ostatnými, neváhaj a pošli ju na redakcia@svetapple.sk ! Už nám do redakcie dorazili 2 fotografie, ktoré sú  veľmi pekné takže neváhajte a posielajte ďalej… !

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk