Ďalšia kauza! Na bielych pásikoch iPhonu 6 sa zachytáva farba!

0

Nové iPhony nevykročili do sveta s práve najlepšími ohlasmi. Rekordné čísla tu boli, to áno, no predsa len sa vytvorila typická „kauzička“, ktorá mala Apple nejako poškodiť. To sa žiaľ nestalo, a tak ľudia hľadajú iné dôvody, aby mohli označiť iPhone za najhorší smartfón na svete. Po novom by ste ho vlastne ani nemali nosiť v rifliach pretože  biele pásiky na zadnej strane sa zmenia  na modré!

Nenoste ho v rifiliach!

Nové správy zo sveta poukazujú na veľmi kontroverzné plastové pásiky na zadnej strane iPhonu 6/6 Plus. Zo začiatku boli veľmi kritizované a ľuďom sa nepáčili, no po tom, ako Apple oficiálne predstavilo nový iPhone si ho bez nich hádam ani nevieme predstaviť. Tieto pásiky sa dnes stali aj terčom útoku, pretože ich biela farba nemusí byť po bežnom používaní až taká biela. Respektíve, pokiaľ nosíte nový iPhone v rifliach, môže sa stať, že vám jemne namodravejú, čo nemusí vyzerať  najkrajšie.

-iphone-6-marked-1

Ďalšia „kauzička“

Tak, ako ohnuté iPhony, či veľká štrbina medzi displejom a hliníkovým šasi zariadenia, ktorá údajne spôsobovala to, že majiteľom trhala vlasy, aj tento prípad zaraďujeme do sekcie „mediálna bublina“. To, že vám pásiky namodravejú z toho, že iPhone nosíte v rifliach určite nie je chyba Apple, ale výrobcu riflí. Kľudne sa môže „modrá“ objaviť aj na zadnom plastovom kryte Samsungu Galaxy S5, no pri ňom je to úplne normálne a nikto by z toho nerobil také „haló“ 🙂 .

hone-6-marked-3

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk