iPad s dizajnom iPhonu 8?

0

Je strašne zaujímavé, aká kreatívna dokáže byť komunita, ktorá sa točí okolo spoločnosti Apple. Hoci dizajn iPhonu 8 stále oficiálne nepoznáme (všetko len vďaka únikom aj keď početným priamo zo softvéru od Apple) už sa špekuluje nad tým, ako by mohlo toto zariadenie vyzerať, keby prepožičalo svoj dizajn väčšiemu iPadu. Pozri si tento uletený koncept!

iPad

Následujúci koncpet ukazuje jablkový tablet, ktorý by teoreticky niekedy v budúcnosti mohol prevziať dizajn iPhonu 8, čo v praxi vlastne znamená, že by sa jeho displej nachádzal na celej prednej strane. Súčasťou tohto konceptu sú dokonca aj vykrojené časti, hovoríme o množnom čísle preto, lebo sú tu hneď dve a na každej sa okrem senzorov nachádza aj reproduktor pre ešte dokonalejší zvukový zážitok. Celé to na nás pôsobí veľmi zaujímavo a keby sa Apple vybralo podobným smerom, možno by iPad predsa len toršku oživilo a stúpli by aj jeho predaje.

Zatiaľ môžeme len dúfať, že sa niekedy dočkáme lepšieho iPadu, ktorý bude v každom smere výrazne pokrokový. V súčasnosti máme k dispozícií žiaľ iba zariadenia, ktoré sú každým rokom vylepšované ale akosi postrádame význam ku ich kúpe.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk