iPhone 6S a 6S Plus vraj príde už 9. septembra!

0
iPhone 6s - Svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavuje svoje najnovšie iPhony každý jeden rok a tieto zariadenia vždy zažijú neuveriteľný úspech po celom svete. Najbližšie by sme sa s predstavovaním nových produktov mohli stretnúť už v septembri tohto roka. Internetový server BuzzFeed dnes zverejnil informáciu, že iPhone 6S a jeho väčšieho brata iPhone 6S Plus by sme mohli vidieť už 9. septembra. Pokiaľ si spomenieme na minulý rok, iPhone 6 bol taktiež predstavený v tento deň. Svoju logiku to teda má! 

9. September

Spoločnosť počas minulého roka predstavovala iPhony 6 taktiež v septembri. Predstavenie sa datovalo konkrétne na 9. september a predaje tohto zariadenia začali 19. septembra. Tento rok by to mohlo byť veľmi podobné, ako zistil internetový server BuzzFeed od svojich dobre informovaných zdrojov. Najnovšieho iPhonu 6S a jeho väčšieho brata 6S Plus by sme sa mohli dočkať už 9. septembra a teda v stredu. Dva dni na to, by sa celosvetovo mohli spustiť predobjednávky a o čosi neskôr 25. septembra naplno odštartovať predaje.

Táto informácia vyzerá pomerne pravdivo avšak niečo nám na nej nesedí. Pokiaľ by Apple predstavilo iPhone 6S už 9. spetembra, načo by čakalo s predajmi až do 25. septembra. Minulý rok začali predaje presne o 10 dní neskôr, takto by to bolo 16 dní, čo sú takmer dva týždne. Jedna z hlavných charakteristických čŕt Apple bolo to, že po predstavení nových zariadení ich bolo možné do pár dni zakúpiť. Takto sa nám zdá doba čakania príliš dlhá. Ak je teda na tejto správe pravdivý nejaký dátum, tak len jeden. Buď Apple predstaví iPhone 6 9. septembra a predaje začnú niekedy okolo 17-20. septembra. Alebo Apple predstaví iPhone niekedy okolo 14-17. septembra a predaje začnú 25. Samozrejme všetko je nevyspytateľné a môže sa to ešte zmeniť, ale neveríme, že Apple bude čakať vyše dvoch týždňov!

iphone6s-rendering

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk