Máme fotky údajne ďalších krytov iPhonu 7!

0
iPhone7-kryty---titulná-fotografia---SvetApple (2)

Len pred pár dňami sme ti priniesli článok o krytoch na iPhone 7, ktoré by mali ukazovať to, ako bude toto zariadenie vyzerať. Kryty sa objavili na čínskych stránkach a okamžite vzbudili veľký záujem, pretože zatiaľ nikto netuší, ako vlastne bude iPhone 7 vyzerať, teda okrem pár vyvolených v Apple, ktorí na ňom pracujú. Dnes sa na internete objavili ďalšie fotky, ktoré zachytávajú ďalšie kryty. Ak sú pravdivé, iPhone 7 bude dizajnovo možno trošku sklamanie!

Máme fotky údajne ďalších krytov iPhonu 7!

Jedna zo zásadných noviniek iPhonu 7 má byť napríklad nový dizajn, nakoľko ide o úplne novú generáciu tohto zariadenia a pri každej novej generácií Apple pracuje aj na dizajne. Tento rok však zrejme veľké zmeny očakávať nemôžeme, minimálne podľa posledných fotografií nie. Hlavným problémom je fakt, že na snímkoch vidíme opäť zaoblené hrany a veľmi podobné črty, čo nasvedčuje síce nový, ale zároveň aj mierne zastaralý dizajn.

 Ak si ale lepšie fotografie pozrieš zistíš napríklad to, že ani jedna z nich nemá 3,5mm prípojku na Aux kábel, čo by potvrdzovalo špekulácie o tom, že ju Apple skutočne zrušilo a nahradilo technológiou Bluetooth. Taktiež sa nám zdá, že vykrojenie šošovky fotoaparátu je o čosi väčšie ako býva obvykle pri iPhone 6 ale pochybujeme, že by sa doň vmestili 2 šošovky fotoaparátu.

iPhone 7 bude teda hlavne o výkone a ten má vytvárať procesor Apple A10. Ten bude zrejme neuveriteľne výkonný pretože už dnes je Apple A9 druhým najvýkonnejším procesorom na trhu a iPhone najrýchlejším smartfónom na svete. Neporazila ho ani najväčšia konkurencia a momentálne už pol roka sedí na tróne sveta smartfónov. Jediný, koho bude teda musieť Apple predbehnúť je on sám, čo by nemusel byť až taký veľký problém!

iphone 7 - svetapple.sk

Okrem iPhonu 7 prikladáme aj fotky krytu na iPhone SE, ktoré sa taktiež ukázali na internete. Ten by mal v konečnom dôsledku vyzerať asi ako iPhone 5S ale očakávame jemné zmeny v dizajne ako napríklad trošíčku zaoblené hrany či nová farebná kombinácia Rose Gold aj pre tento smartfón. Jeho výkon potom bude rovnaký ako výkon iPhonu 6S, pretože ponesie rovnaký procesor a zrejme aj zostavu. Máme sa teda skutočne na čo tešiť, už dnes to vyzerá veľmi zaujímavo!

iphone SE - svetapple.sk

iphone SE - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk