Nová reklama od Apple s názvom „Change“

0
Change - svetapple.sk

Od Vianoc nás delí už len niekoľko dní, a preto sa netreba čudovať, že sa Apple začína vo veľkom prispôsobovať týmto sviatkom. Počas Vianoc bývajú totiž najlepšie predaje, a preto sa na svetlo sveta dostala aj úplne nová reklama na iPad Air druhej generácie. Jej názov je „Change“, teda v preklade zmena a musíme povedať, že sa naozaj vydarila.

Nová sekcia pre aplikácie

Spolu s novou reklamou sa Apple rozhodlo, že spustí špeciálnu sekciu pre aplikácie, v ktorej sa nachádza zoznam tých, ktoré sme mali možnosť vidieť v samotnej reklame a vďaka ktorým nie je za pomoci iPad prekážkou takmer nič. Celá reklama sa samozrejme nesie vo veselom duchu a nabáda používateľov aby si kúpili nový iPad. Na snímkach sa totiž nachádzajú aj mnohé iné, zábavnejšie činnosti ako len prezeranie internetových stránok či hranie hier. Čo poviete na reklamu vy? Páči sa vám? 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk