Ohne sa nový iPhone 6S Plus?

0

Spoločnosť Apple zažila počas minulého roka veľmi nepríjemnú aféru bendgate, počas ktorej používatelia po celom svete ohýbali na kameru svoje nové iPhony a poukazovali na to, že Apple by mohlo s nekvalitným hliníkom niečo robiť. Tento rok aj urobilo a iPhone 6S a iPhone 6S Plus sú vyrobené z omnoho pevnejšieho materiálu a to hliníku série 7000. Stačí to však na to, aby sa telefóny neohýbali?

iPhone 6S bend test

Apple sa rozhodlo ísť tou rozumnejšou cestou a priznať chybu pričom spevnilo samotné časti iPhonu 6S a iPhonu 6S hliníkom série 7000, ktorý sa používa najmä v letectve a preto ho nazývame aj letecký dural. Apple už tento materiál používa pri hodinkách Apple Watch v základnej edícii Sport. Teraz sa však dostáva aj do iPhonu, pretože jeho predošlá generácia bola až nepríjemne „pružná“.

Hoci máme v redakcii 3 iPhone, z toho jeden je model 6 Plus a ani jeden sa neohol, ostatní dokázali, že na to, aby sa tak stalo netreba vyvíjať príliš veľkú silu. Práve preto, ako jedno z prvých videí muselo byť predsa video, ktoré poukazuje na ohybnosť nového iPhonu a na to, či Apple napravilo svoje chyby a ako sa ukazuje, napravilo. iPhone 6S Plus horko ťažko ohli dvaja ľudia a aj to len mierne. Apple sa podarilo upraviť pevnosť na výbornú a za to ho chválime!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk