Takto vyzerá unboxing všetkých jablkových novniek!

0

Pokiaľ rád sleduješ unboxing videá, pravdepodobne sa ti bude veľmi páčiť to následujúce, na ktorom uvidíš všetky nové Apple produkty, ktoré boli predstavené 12. septembra, teda pred dvoma týždňami. Medzi zariadeniami samozrejme chýba iPhone X, avšak jeho predaj sa ešte nezačal a budeme si musieť ešte chvíľu počkať. Tak či onak, všetko ostatné, čo je už dnes reálne dostupne uvidíš na videu nižšie!

Novinky

Na videu, ktoré je uverejnené nižšie budeš mať možnosť vidieť bohaté množstvo noviniek, ktoré Apple predstavilo počas svojej Keynote, ktorá sa konala 12. septembra. V skutočnosti sme sa na prezentácií 4 absolútnych noviniek avšak na videu budeš mať možnosť vidieť iba 3, pretože iPhone X ešte neprišiel do predaja a budeme si naň musieť peknú chvíľu počkať.

Na druhú stranu si ale môžeš užiť nové iPhony 8 vo všetkých dostupných farebných kombináciách, nové hodinky Apple Watch 3 s podporu LTE či Apple TV, ktorý ponúka možnosti sledovania 4K filmov. Samozrejmosťou je dizajnérska precíznosť, ktorú uvidíš na úplne všetkých modeloch, ktoré Apple predstavilo. Ktoré z nich už čoskoro budeš mať doma aj ty? Plánuješ kúpu iPhonu 8/8 Plus, Apple TV4K či Apple Watch Series 3?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk