Vieme ako vyzerá nové balenie na iPhone 6s

0
Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.19.21

Tak, po včerajšej konferencii konečne vieme, ako teda bude vyzerať balenie nového iPhonu. Po všelijakých špekuláciách a rozporoch je tu konečný výsledok. Ešte pár týždňov späť sme mali možnosť vidieť únik balenia iPhonu 6s, ktorý nám naznačoval, že sa Apple vracia k starému dizajnu, kedy na škatuľke zobrazoval priamo telefón aj s displejom, na ktorom nechýbali ikony alebo nejaké pozadie.

Nové balenie

Minuloročný dizajn bol totiž neuveriteľne minimalistický, čo možno bolo naopak ku škode. Veľa užívateľov totiž poznamenala že škatuľka od iPhonu 6 nie je tak pekná ako u predchádzajúcich generácií. Je možné, že Apple niektoré tieto sťažnosti vyslyšal, dal si na novej škatuľke pre iPhone 6S záležať a obnovil pôvodný štýl dizajnu.

Nám osobne sa veľmi páči nové balenie iPhonu. Vrátili sa naspäť k starému štýlu designu a to určite nesklamalo. Určite každý majiteľ nového iPhonu ocení aj to, že sa mu v poličke nebude povaľovať len nejaká biela krabica ale krásna krabička s obrázkom jeho nového Apple miláčika rovno na vrchu.

Každá farba iPhonu bude mať aj svoju jedinečnú krabičku vo farbe zariadenia. Tak už si ho len musíš kúpiť a môžeš sa začať kochať tým, akú úžasnú kúpu si urobil. Veď posúď sám, o kúsok nižšie si môžeš pozrieť staré aj nové balenie iPhonu.

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.