Vyšla druhá beta OS X El Capitan!

0
OS X El Capitan - svetapple.sk

Spoločnosť Apple dnes aktualizovala svoje nové operačné systémy o ďalšiu beta verziu, ktorá sa zameriava predovšetkým na výkonnosť a stabilitu, ktorá chýbala v bete prvej. V prípade OS X El Capitan, ktorý vo svojej prvej bete vyšiel len pred dvoma týždňami je to zmena, ktorú určite všetci vývojári potrebovali. Prvá beta mala pomerne veľké problémy so stabilitou.

OS X El Capitan Developer Preview 2

Nová aktualizácia operačného systému určeného pre počítače Mac sa zamerala predovšetkým na stabilitu a je pomerne jasné, že sa ďalších noviniek zatiaľ nedočkáme. Podľa prvých zistení totiž nikto nenašiel žiadne novinky v druhej bete (aj keď je na svete len pár hodín a všetko sa možno zmení).

El Capitan mal vo svojej prvej bete niekoľko výrazných problémou so stabilitou a rýchlosťou a tak Apple musel dať všetko dokopy tak, aby sa táto verzia dala vôbec používať. Samozrejme problémy sa nedotkli každého, avšak smerom na Apple prišlo naozaj obrovské množstvo sťažností za chyby rôzneho charakteru. Novú betu si môžeš aktualizovať klasicky cez Mac AppStore poprípade z developerksého portálu Dev Center.

OS X El Capitan - svetapple.sk

OS X El Capitan – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk