HUVAWEI Honor 6 Plus!

0

Apple predstavilo nové iPhony len pred dvoma mesiacmi, no už teraz sa po celom svete začínajú objavovať prvé informácie o tom, že rôzne spoločnosti začínajú proti nemu zbrojiť. Poslednou má byť v našich končinách pomerne známy HUVAWEI, ktorého smartfón by mal priniesť názov a teraz sa podržte, Honor 6 Plus!

Čistá náhoda

V dnešnej dobe už  poznáme prípady, kedy niektorá zo spoločnosti nechcenou náhodou spraví niečo rovnaké, ako Apple a skončí to na patentovom súde, v ktorom Jablková spoločnosť získa milióny dolárov (v ojedinelích prípadoch aj naopak). Aj napriek tomu, že spoločnosť HUVAWEI nie je zatiaľ v žiadnom patentovom spore s Apple, spomenuli sme ju, pretože pre svoj budúci smartfón pripravila názov takmer rovnaký ako v prípade Apple. Nový smartfón sa má volať HUVAWEI Honor 6 Plus!

Spoločné vlastnosti

Toto zariadenie by malo ponúknuť rovnako ako v prípade Jablkového iPhonu 6 Plus 5,5″ FULL-HD displej, tenké telo či nízku hmotnosť. Pokiaľ sa naň pozriete zozadu, tak vám možno v hornej ľavej časti pripomenie nový iPhone ukrytý v púzdre. Tu sa však udiala jedna vec, s ktorou by chcelo HUWAVEI preraziť. Jeho „6 Plus“ totiž ponúka dve šošovky fotoaparátu, vďaka ktorým by mal byť schopný natáčať 3D video! No, vyzerá to super, len ten názov si mohli odpustiť!

horor

Sivé rohy nad a pod fotoaparátmi pripomínajú plastové pásiky v kryte – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk