Pomôž Kanyemu s dlhom a prispej, zostáva už „len“ $52 992 700!

0

Včera sme ti priniesli jeden článok o tom, že Kanye West sklamal mnohých zo svojich fanúšikov, pretože ich dá sa povedať oklamal s exkluzivitou svojho najnovšieho hudobného počinu, The Life of Pablo, ktorý mal ostať ako exkluzívny obsah pre Tidal, no stalo sa to, čo čert nechcel a zrazu ho nájdeme aj na Apple Music, Spotify či iných streamovacích službách. Hold, Kanye má obrovský, vyše 50 miliónový dlh a ten treba splatiť. Ľudia sa mu dokonca rozhodli pomôcť, neuveríš ako!

Pomôž Kanyemu s dlhom a prispej, zostáva už „len“ $52 992 700!

Na svete je veľa anomálií a zvláštností a jednou z nich je určite aj to, ako môže mať tak fantastický hudobník (minimálne podľa môjho osobného úsudku) tak obrovské dlhy. Áno, hovorím práve o Kanyem Westovi, ktorý robí jedny z najlepších repových albumov súčasnosti. Hovorím aj o tom najnovšom, The Life of Pablo, ktorý sa dostal aj na Apple Music či Spotify a tak si ho môžeš vypočuť aj ty.

Problém je ale v tom, že práve týmto krokom tak trochu stratil na exkluzivite, pretože sám West prisľúbil, že album pôjde len na Tidal a nikde inde. Veľa ľudí si teda na celý rok hudobnú službu predplatilo a West po dvoch mesiacoch vydal svoj album aj pre iné streamovacie služby s vyjadrením, že má jednoducho obrovský dlh a musí ho nejakým spôsobom splatiť.

Hoci je v tak obrovskom mínuse, že si to väčšina jedincov nevie ani len predstaviť, pravda je taká, že to veľmi dobre skrýva,

Hoci je v tak obrovskom mínuse, že si to väčšina jedincov nevie ani len predstaviť, pravda je taká, že to veľmi dobre skrýva.

Voči tomuto sa fanúšikovia postavili a voči Westovi dokonca aj spísali žalobu. Každopádne sú aj takí, ktorí to zobrali s humorom a rozhodli sa urobiť v podstate charitu pre tohto svetoznámeho hudobníka. Táto charita vznikla na týchto stránkach www.gofundme.com a ty môžeš prispieť finančnou sumou na to, aby si splatil Kanyeho dlh. Minimálne tak to uvádza samotný nadpis.

V skutočnosti sa ale dočítaš, že 100% z vyzbieranej sumy poputuje na podporu mladých nádejných umelcov hudobníkov a nie na konto Kanyeho Westa. Možno aj preto sa niekto rozhodol prispieť a na konte momentálne svieti vyše $7300.

Pravda, oproti 53 000 000, ktoré je potrebné vyzbierať to vyzerá celkom vtipne, no pravda je taká, že je celkom zázrak, že niekto prispel. Na pravej strane si potom môžeš pozrieť ľudí, ktorí prispeli a tiež čiastku, akou prispeli.

Zaujímavé je tiež to, že tento pokus o vtip sa veľmi rýchlo rozšíril do celého sveta. Na stránke si môžeš všimnúť, že k dnešnému dňu má už 250 000 zdielaní! Niekto bol teda kreatívny a podarilo sa mu pomôcť, prispeješ aj ty? 🙂

Kanye - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk