Remix zo zvonení na iPhone!

0

Každý máme svoje obľúbené zvonenie. Pokiaľ máte iPhone, s vysokou pravdepodobnosťou používate práve jedno z tých, ktoré bolo v telefóne prednastavené. Čo sa však stane keď niekto urobí remix z týchto zvonení ?

Nové zvonenia

Spolu s iOS7 sme sa okrem nového dizajnu dostali aj k novým zvoneniam, ktoré nám Apple ponúkol. Nedávno, takmer po roku od predstavenia tohto operačného systému, sa na YouTube objavilo jedno skvelé video, na ktorom užívateľ pod pseudonymom MetroGnome vytvoril vyše trojminútový remix. Ako základ mu poslúžilo zvonenie s názvom „opening“. Ďalej do neho pridával ďalšie zvuky, ktoré telefón vydáva pri používaní.

Podľa mňa je šikovný tento chlapec. Čo poviete ? 🙂

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk