Rockstar Editor, Vytvárajte v GTA V vlastné filmy!

0
Rockstars editor - svetapple.sk

Dnes vychádza jedna z najpopulárnejších hier na svete aj na počítače. Spoločnosť Rockstar totiž obohatila GTA V o lepšiu grafiku a asi milión iných vylepšení, ktoré nám prinesú ešte lepší herný zážitok ako ten, ktorý sme mali možnosť zažiť na konzolách. Novinkou je video editor, v ktorom budete môcť vytvárať vlastné filmy! Toto je naozaj skvelá správa.

Pripravte sa na záplavu filmov z GTA V

Ako všetci dobre vieme, GTA V prinesie množstvo noviniek, medzi ktorými nájdeme aj video editor. Vďaka nemu bude možné vytvárať vlastné videá či dokonca filmy priamo v prostredí GTA V. Rockstar tak pridalo hre úplne novú prídavnú hodnotu a vďaka tejto novinke sa môžme pripraviť na záplavu krátkych či naopak dlhých filmov priamo z prostredia tejto hry. Tá totiž má čo ponúknuť po všetkých stránkach a otvorený svet je tak neuveriteľne dobre spracovaný, že nebude problém ani s profeionálnymi zábermi.

Tento nápad je naozaj skvelý a osobne si myslím, že si ho obľúbi množstvo hráčov. Potom tu budeme mať zasa kreatívnych YouTberov, ktorí budú vytvárať paródie či GTA V verzie populárnych filmov! Pozrite sa zatiaľ na trailer, ktorý vydalo samotné štúdio Rockstar. Máte už GTA V doma aj vy?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk