Tričko a vizitka Sam Sunga vydražené za 2 653 $

0

Legenda pod menom Sam Sung, ktorý dlhodobo pracoval v Jablkovej spoločnosti, sa prednedávnom rozhodol, že podporí dobrú vec a svoje tričko s vizitkou vydražil za 2 653 $, čím podporil dobrú vec!

2 653 $ za vizitku s tričkom?

Áno, čítate správne, obyčajná vizitka s tričkom bola vydražená za 2 653 $. Tričko a vizitka totiž patrila legendárnemu zamestnancovi Applu, ktorého meno znelo Sam Sung, a po dražbe poputovali všetky peniaze na dobrú vec.

sam_sung_apple

Sam Sung – svetapple.sk

„Bolo to úžasné  pracovať v Apple a odporúčam to každému. Dúfam, že moja stará vizitka poputuje k nadšencovi Apple so zmyslom pre vtip a samozrejme, túžbou získať nejaké peniaze pre dobrú vec

Toto Sam Sung uvideol v popise, ktorý slúžil pre aukciu. Všetky peniaze, ktoré boli pomocou aukcie získané, poputujú na neziskovú organizáciu „Wish Foundation“, vďaka ktorej sa plnia ďeťom, trpiacim ťažkými chorobami ich sny. Najväčšia ponuka padla na 2 653 $ a všetky peniaze poputujú na konto nadácie.

stiahnuť

Legendárna Sam Sungová vizitka – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk