Apple oslavuje deň Martina Luther Kinga!

0

Apple už pred niekoľkými rokmi začalo pripomínať významné osobnosti, ktoré už nie sú medzi nami na svojich internetových stránkach apple.com, Dnes sa v Amerike oslavuje sviatok Martina Luther Kinga a nezabudlo na to ani Apple a na dómene .com pripomína túto významnú osobnosť, ktorá bojovala za ľudské práva.

Apple oslavuje deň Martina Luther Kinga

15. januára 1929 sa narodil Martin Luther King a v Amerike je práve k tomuto dňu štátny sviatok. Áno, je možno 18. no v Amerike je štátny sviatok niekedy v tomto období, nestáva sa často, že by padol práve na 15. januára. Tento človek, ktorý získal aj nobelovú cenu za mier bol pre mnohých veľmi významnou a hlavne inšpiratívnou osobnosťou a keďže Apple takýmto osobnostiam veľmi rado vzdáva poctu pomocou svojich internetových stránok, Martin Luther King nemohol byť žiadnou výnimkou.

Martin Luther King je známy predovšetkým preto, lebo sa mu podarilo v Amerike nastoliť rasovú rovnosť a to pre mnohých veľa znamená. V dnešnej dobe už rasizmus v tejto krajine nie je taký ako kedysi a hoci sa s nim určite stále ľudia stretávajú, Apple je spoločnosťou, v ktorej ho nenájdete. Nikomu nejde o to, ako človek vyzerá či akej je farby pleti. V Apple ide iba o schopnosti.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk