Apple pracuje na iOS 8.4!

0
Rodinka Apple - svetapple.sk

Apple je spoločnosť, ktorá si dáva záležať takmer na všetkom uprednostňuje kvalitu pred kvantitou na rozdiel od konkurencie, ktorá to robí naopak a v konečnom dôsledku na to dopláca. Dnes sme napríklad mali možnosť vidieť beta verziu operačného systému iOS 8.3 ešte pred uvedením 8.2 a šepká sa, že Apple už tvrdo pracuje aj na iOS 8.4. 

iOS 8.4

Zatiaľ s určitosťou nevieme povedať, kedy vyjde iOS 8.2, no už sa objavujú prvé správy o iOS 8.4 a teda aktualizácii, ktorá má výjsť až po iOS 8.3, ktorej beta verzia bola predstavená dnes. Zamotali ste sa? Ani sa vám nečudujeme! Apple totiž testuje už tri verzie operačného systému iOS 8, z ktorých však ešte ani jedna neuzrela svetlo sveta (dve z nich sú v beta testovaní).

Každopádne, pozitívne by sa to malo odzrkadliť predovšetkým pre nás, používateľov, kedy by sme mali dostať dobre optimalizovaný iOS 8 aj pre staršie zariadenia, akými sú napríklad iPhone 4S či iPad mini, pre ktoré je táto verzia operačného systému (iOS 8.x) poslednou. Niekde v kuloároch sa dokonca šepká, že iOS 8.4 prinesie aj službu Beats Music, no je otázne, či si ju nebude chcieť Apple ponechať až do predstavenia iOS 9, kde by bola ako jedna z noviniek!

iOS 8.4 - svetapple.sk

iOS 8.4 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk