Apple predstavilo novú Vianočnú reklamu!

0

Minuloročná Vianočná reklama od Apple zožalaobrovský úspech a stala sa prakticky hitom. Okrem iného získala cenu Emmy a my môžme povedať, že to bolo len a len zaslúžene, keďže aj nás naozaj dojala. Tento rok sa v Cupertine rozhodli, že pôjdu veľmi podobnou cestou. Pozrite si tohtoročnú Vianočnú reklamu od Apple. 

„The Song“

V Apple vždy vedeli, čím dojať milióny ľudí po celom svete, a preto pripravujú každoročne Vianočné reklamy, ktoré sú každý rok o úroveň vyššie. Kým minulý rok sme sledovali chlapca, o ktorom si jeho rodina myslela, že sa len hrá na svojom telefóne a on v skutočnosti natáčal svojich blízkych počas Vianoc, tento rok to je zasa dievča, ktoré chce potešiť svoju babku a tak jej prehrá obľúbenú vinylovú platňu do digitálnej podoby. Nezabudne to doplniť niekoľkými fotkami, čo spraví samotnú reklamu ešte dojímavejšou. Nám sa reklama naozaj páči a dúfame, že bude minimálne taká úspešná ako tá minuloročná. Tak Šťastné a Veselé!  

Apple - svetapple.sk

Apple – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk