Apple umožňuje prispieť na pomoc pre imigrantov

0

Spoločnosť Apple je síce firma, ktorá sa zaoberá výhradne elektronikou, no stále vie, ako zaujať svojich používateľov a hlavne ako pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú. Už mnohokrát totiž organizovala charitatívne akcie, ako napríklad ľuďom, ktorých postihlo zemetrasenie na Haiti či v Japonsku. Dnes sa objavila úplne nová zbierka Amerického červeného kríža priamo na stránkach Apple. Peniaze budú vynaložené na riešenie utečeneckej krízy v Európe a na Blízkom východe.

Utečenci a zbierka

Spoločnosť Apple zorganizovala úplne novú charitatívnu akciu v spolupráci s Americkým červeným krížom, ktorá má pomôcť predovšetkým tým, ktorí museli ujsť zo svojej krajiny pre vojny a nepokoje. Do celej Európy a tiež na Blízky východ sa v súčasnosti valia tisíce a tisíce ľudí, ktorí tu majú vidinu lepšieho života ako v krajine kde sa narodili.

Apple v prípade, že niekto potrebuje pomocť, tak skutočne pomôže. Dôkazom bola napríklad zbierka po ničivom zemetrasení v Haiti (2010) či neuveriteľnej vlny Tsunami v Japonsku (2011). Apple sa samozrejme zapojilo aj do iných charitatívnych akcií a taktiež predáva produkty (RED), z ktorých výťažok ide do boja s chorobami. Pokiaľ chceš prispieť, musíš mať Americké Apple ID, keďže táto zbierka funguje len tam. Prispieť môžeš 5,10,25,50,100 či 200 dolárov. Prispel by si?

Apple Red Cross Migrant

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk