Bose sa vracia do Apple Store!

0
Bose-svetapple.sk

Pokiaľ si pamätáte situáciu z posledných mesiacov, potom viete, že NFL zakázala svojim hráčom nosiť slúchadlá Beats (ktoré patria Apple). Za všetko mohla spoločnosť Bose, ktorá je hlavným partnerom NFL, a tak je celkom logické, že potrebovala podstúpiť krok, ktorým  odstráni konkurenciu. To sa však celkom nepodarilo, pretože Apple reagovalo okamžite stiahnutím všetkých produktov Bose z pultov Apple Store. Zdá sa, že vojna sa končí, Bose sa vraj vracia do Apple Store! 

Späť

Zdá sa, že absolútne bezvýznamná vojna medzi spoločnosťou Bose a spoločnosťou Apple sa už čoskoro skončí. Spoločnosť Apple sa pre zákaz nosiť slúchadla Beats hráčmi NFL  rozhodla, že z pultov svojich predajní stiahne produkty spoločnosti Bose. V tejto „vojne“ teda nič nezískala ani jedna z týchto dvoch spoločností. O tom, že sa majú produkty Bose prinavrátiť do obchodov Apple Store informoval francúzky server iGen.fr. Podľa informácií by sa produkty tejto spoločnosti mali prinavrátiť do obchodov Apple už počas budúceho týždňa.

Bose - svetapple.sk

Bose – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk